pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Walentynkowy prezent

Masaż dla dwojga - masaż dla par - Warszawa Ursynów

W związku ze zbliżającymi się walentynkami. Instytut Biosphere ogłosił promocję walentynkową. Jak wszyscy wiemy jest to dzień dla zakochanych przepełniony ciepłem i miłością. W naszej ofercie w tak pięknym dniu znalazł się specjalny masaż dla dwojga.

Rytuał zaczyna się obmyciem nóg wodą z dodatkiem płatków róż. Następnie para kładzie się na specjalnie podgrzanych łóżkach i tam zaczyna się cała przygoda. Delikatne ruchy przenoszą nas w krainę baśni. Gorący olejek z dodatkiem aromaterapii rozpali zmysły. Ukochani przy blasku świec i romantycznej muzyki trzymają się za ręce i poddają się rozkoszy. Do dyspozycji partnerów może być lampka szampana, wina, owoce....wszystko dobieramy indywidualnie do upodobań Państwa. Rytuał trwa około 2 godzin i gwarantuje, że wyjdą Państwo zrelaksowani. Podaruj ukochanemu odrobinę rokoszy a my zrobimy co w naszej mocy aby podsycić Waszą miłość.

Kupując prezent Walentynkowy możesz go wykorzystać w innym terminie. Jeżeli zamówisz teraz wyślemy go w formie listu do ukochanej/ukochanego na wskazany adres. Każdy list będzie nietypowy z niepowtarzalnym wierszem napisanym przez naszą zaprzyjaźnioną Panią filolog na specjalnej szacie graficznej.

Bądź wyjątkowy i zaskocz partnera już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

Zespół Instytututu Biosphere