pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Prezentacja Personelu

Małgorzata Pozaroszczyk.

Masaż, kosmetyka

Leszek Waniek

Akupunktura

Personel SPA salonu - Instytut Biosphere

Małgorzata Pozaroszczyk - założycielka SPA w Warszawie na Ursynowie - Instytut Biosphere

Małgorzata Dec (Pozaroszczyk)

Założycielka Instytutu Biosphere Małgorzata Pozaroszczyk - dyplomowana masażystka z 20 letnim doświadczeniem.

Ponadto ukończyłam wiele szkoleń zawodowych kończących się certyfikatem, specjalizuje się m.in. w hirudoterapii (leczenie pijawkami lekarskimi), radiestezji terapeutycznej, medycynie naturalnej i wielu innych.

Masaż to jeden z najstarszych sposobów postępowania leczniczego. Ten korzystny wpływ bodźców mechanicznych na organizm znano już w starożytnych czasach na obecnych obszarach Chin oraz w Egipcie. Masaż to zespół zabiegów, które oddziaływają w różny sposób na tkanki i narządy naszego ciała. Usprawnia krążenie krwi i limfy, przyspiesza pracę serca, otwiera dodatkowe naczynia włosowate, przepycha krew żylną w kierunku serca,działa przeciwzakrzepowo, zwiększa napięcie ścian naczyń krwionośnych, powoduje szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków, powoduje silne przekrwienie okolicy masowanej, powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, likwiduje lub zmniejsza zrosty i zgrubienia, powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej, przeciwdziała odleżynom, ułatwia pracę wydzielniczą gruczołów potowych i łojowych, poprawia jędrność i wygląd skóry, zmniejsza napięcie mięśniowe. Doskonale sprawdza się w leczeniu nerwic. Trwałe efekty zagwarantuje seria zabiegów wykonanych zarówno całościowo jak i na poszczególne partie ciała.

Jestem ekspertem w wielu gatunkach masażu, gdyż jak już wspominałam zajmuję się tym zawodowo ponad 20 lat. Masaż to moja pasja i śmiało mogę powiedzieć, że robię to, co kocham. Całe życie dokształcam się zawodowo w wielu krajach świata. Uczę się od najlepszych; ostatnio 13 czerwca 2014 ukończyłam szkolenie u Maestra Giorgio Miklaszewskiego w Centre of Massage Therapy ViaCondotti, 13 - Roma – Italia. Jest to jeden z najbardziej leczniczo – relaksujących masaży całego ciała, połączony z pranoterapią. Gorąco polecam. Ponadto w Instytucie Biosphere w którym pracuje jest około 20 technik masażu z całego świata. Współpracujemy z wieloma terapeutami z zakresu medycyny naturalnej.

EDYTA SZUK - kosmetolog - Instytut Biosphere

EDYTA SZUK

EDYTA SZUK - kosmetolog z piętnastoletnim doświadczeniem

EDYTA SZUK - kosmetologią zajmuje się już 15 lat. Doświadczenie zdobywanym podczas pracy z lekarzami medycyny estetycznej w renomowanych gabinetach oraz dzięki dodatkowym szkoleniom podnoszącym na bieżąco moje umiejętności.

Specjalizuję się w przywracaniu zdrowego wyglądu i pielęgnacji skóry okolic twarzy, poprzez indywidualny dobór zabiegów i pielęgnacji domowej dla pacjenta.

Wykonuję: mikro nakłuwanie (dermapen), zabiegi oczyszczania twarzy, złuszczające (medyczne i kosmetyczne), odmładzające i rewitalizujące, redukujące naczynka, rumień i przebarwienia oraz blizny potrądzikowe i trądzik. Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń : DermaPen, ultradźwięki, mikrodermabrazja, elektrokoagulacja, laser.

Marina Batycka - Nail Art - Instytut Biosphere

Marina Batycka

Marina Batycka - Nail Art - zdobienia paznokci

Marina Batycka stylistka paznokci z 9 letnim doświadczeniem. Jej pasje to artystyczne stylizacje. Jest wiełokrotną mistrzynią stylizacji paznokci, autorka publikacji w gazetach branżowych. Jest sędzią miedzynarodowych mistrzostw. Dzięki bardzo dużej wrażliwości artystycznej wykonywane przez nią stylizacje paznokci są oryginalnymi dziełami sztuki.

Używamy tylko najlepszych narzędzi, produktów i lakierów, które zapewniają najwyższą jakość usług. Prowadzę również szkolenia w Instytut Biosphere ze stylizacji paznokci, szczegóły / cennik

Uzyskała tytuł:

Grand Prix master
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3D tip – box
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in Master jewelry
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3 D Mix-media
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3D Nail Art
2016 NAILPRO Competition
Katowice, Poland

1st place in Fantasy Nail Art
2015 Eastern Europe NAILPRO Competition
Sosnowiec, Poland

1st place in Nail Art
2015 Nail Competition
Belgrade, Serbia

2nd place in Poster Nail Art
2015 Nail Competition
Belgrade, Serbia

1st place in Nail Art
2014 XVII International Nail Art Championship
Gdansk, Poland

2nd place in Black & White 
2014 Beauty Forum Hybrid Manicure Championship
Warsaw, Poland

Daria Jershova - Wizażystka - Instytut Biosphere

Daria Jershova

Daria Jershova - wizażystka

Nazywam się Daria i jestem dyplomowaną wizażystą.

W zawodzie jestem już ponad 5 lat. Ciągle rozwijam swoje profesjonalne umiejętności, lubię swoją pracę, odpowiedzialnie i z pasją podchodzę do jej wykonywania.

W swojej pracy staram się podkreślać indywidualność i piękno każdej osoby, uważnie słucham życzenia i staram się zrobić wszystko, żeby każda moja klientka poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowa i piękna.

Wykształcenie:

  • 07 - 12.2013 – ekspres-kurs z fryzur oraz kurs z podnoszenia kwalifikacji w Szkole profesjonalnego makijażu i fryzur Katarzyny Kazimirskiej, Rosja
 • 02.2012 – warsztaty wizażystów takich marek kosmetycznych jak Atelier Paris, MAC, Illamasqua na IMATS (International Make Up Artist Trade Show), Londyn
 • 10.2011 – 06.2012 – Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa (wizażysta-stylista), Polska
 • 10.2010 – 12.2010 - The Art Centre Makiage (profesjonalny kurs makijażu i stylizacji), Ukraina
Dominika Racinowska - Instytut Biosphere

Dominika Racinowska

Dominika Racinowska - Uroda i kosmetyka

  Moją specjalnością są:
 • specjalista od lasera fotoodmładzania
 • zamykanie naczynek
 • specjalista od masażu synchronizowanego
Kamila Jachacy-Turecka

Kamila Jachacy-Turecka

Kamila Jachacy-Turecka – założycielka Poradni Zdrowego Odżywiania – Dietetycznie Poprawni.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej: Akademia Medyczna) na kierunku: Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa dietetycznego zdobywała podczas praktyk w warszawskich placówkach medycznych, m.in. Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha. Jako członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych dotyczących dietetyki, jak i medycyny. Specjalizuje się w odchudzaniu, profilaktyce oraz dietoterapii chorób metabolicznych. Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Prywatnie mama dwójki uroczych dzieciaków. Pasjonatka gotowania i sztuki kulinarnej. W codziennej pracy inspiruje się kuchnią śródziemnomorską.

Leszek Waniek - Akupunkturzysta, Refleksolog - Instytut Biosphere

Leszek Waniek

Leszek Waniek - Akupunkturzysta, Refleksolog

Leszek Waniek jest doświadczonym terapeutą, który prowadzi praktykę od 2009 roku. Jest absolwentem Avicena Institute (Niemcy, Francja) i Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ukończył również Międzynarodową Akademię Refleksologii i Terapii Meridianowych w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał praktykując w gabinecie Caitlin Donovan (USA, Warszawa), która zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z płodnością, wspierania procedur InVitro. Odbył też staż w Free Clinic w Katmandu w Nepalu. Cały czas pogłębia wiedzę u nauczycieli m.in.z Chin, Izraela, Wielkiej Brytanii.

Celem jego pracy terapeutycznej jest jak najszybszy powrót chorego do zdrowia. W czasie wizyty oprócz zabiegu osoba otrzymuje również zalecenia dotyczące odżywiania, stylu życia (godziny snu, aktywność fizyczna itp.).

W terapii stosuje akupunkturę, masaż, bańki, moksę oraz refleksologię.

Tomasz Pizoń - Instytut Biosphere

Tomasz Pizoń

Tomasz Pizoń - Kręgarstwo (chiropraktyka), specjalista chorób kręgosłupa)

Chiropractor Tomasz Pizoń, Absolwent Wydziału Rehabilitacji otrzymał stypendium na Akademii Chiropraktycznej w Chicago w USA. Po ukończeniu studiów podyplomowych i praktyce zawodowej zdobył następujące osiągnięcia;

 • W prowadzonym w 1994 roku w Chicago w rankingu do którego przystąpiło 2,5 tys. uczestników uzyskał tytuł „Masażysta Terapeuta Roku”.
 • 1994 r. uzyskał tytuł Proffesional Massage Therapist
 • 1994r. uzyskał tytuł z wyróżnieniem „personal trener”od klubu BELISS (wellness-SPA)
 • 1995 r. uzyskał wyróżnienie firmy Bodywork Massage Proffesional za masaż sportowy.

ZAKRES UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWEJ

 • Chiropractyca (manualne ustawienie układu kostnego)
 • Rehabilitacja (fizykoterapia , kinezyterapia)
 • Hydrocolonoterapia (dogłębne oczyszczanie jelita grubego)
 • Masaże: Leczniczy, klasyczny, segmentarny, sportowy, kosmetyczne itp.
 • Techniki usług kosmetycznych i terapii zajęciowej

Szeroka wiedza medyczna, psychologiczna, humanistyczna, zrównoważone reakcje emocjonalne oraz zdolności do łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi.

Prezentuje odpowiedzialną postawę zawodową i życiową oraz umiejętności radzenia sobie z problemami i wyzwaniami XXI wieku.

Agata Grajda - masaż Lomi-Lomi - Instytut Biosphere

Agata Grajda

Agata Grajda - masaż Lomi-Lomi

Jestem dyplomowaną masażystką Lomi Lomi Akamana, biomasażu O. Klimuszki oraz masażu klasycznego, wraz ze wschodnimi technikami, masażu kobiet w ciąży, a także masaży leczniczych.

Od wielu lat interesuję się masażami i naturalnymi metodami leczenia (odbyłam liczne kursy z zakresu ziołolecznictwa).

Dzięki masażowi Lomi zachodzą pozytywne zmiany na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym i są one widoczne już po pierwszym zabiegu.  Jest to silnie energetyzująca praca z ciałem. Dlatego też, zachwycił mnie ten masaż od samego początku.

Jadwiga Adamczyk - Instytut Biosphere

Jadwiga Adamczyk

Jadwiga Adamczyk - ambasadorka marki Forever Living Products.

Przedsiębiorca, z wykształcenia ekonomista, absolwentka Wydziału Zarządzania Przedsiębiorstwem Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Ponad 20 lat doświadczenia w biznesie sprzedaży bezpośredniej. Ambasadorka marki Forever Living Products. Propaguje zdrowy styl życia i dziedzinę Wellness. Współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu promocji zdrowia. Od kilkunastu lat dzieli się doświadczeniem i wiedzą o wpływie natury na zdrowie człowieka. Uwielbia pracę z ludźmi.