pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Salon SPA zaprasza na zabieg: Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie - Warszawa Ursynów

Fotoodmładzanie to inaczej mówiąc odmładzanie skóry za pomocą światła. Zabieg ten wykonuje się, aby pobudzić produkcję kolagenu. Dzięki niemu nasza skóra nabierze elastyczności i stanie się gładsza. Fotoodmładzanie w sposób kompleksowy niweluje oznaki starzenia się skóry. Ilość użytego światła i ciepła jest tak dobrana, aby móc bezpiecznie poddawać zabiegowi nawet wrażliwe miejsca twarzy. Zabieg odmładza, ujędrnia i uelastycznia skórę.

Po wykonaniu serii zabiegów skóra nabiera blasku, staje się jędrna, napięta i dobrze ukrwiona. Cerze wyraźnie ubywa lat.

Za pomocą fotoodmładzania możemy redukować zwiotczenia skóry twarzy, obwisły podbródek, unieść opadającą powiekę oraz przeprowadzić skuteczny lifting twarzy, szyi i dekoltu.

Warto dodać, że stosowanie światła nie wywołuje skutków ubocznych, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie IPL. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie pięciu zabiegów, w celu utrzymania efektów. Rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku).

Certyfikaty