pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Prezentacja SPA

{article video prezentacja naszego Spa off}[text]{/article}

Zdobienia paznokci - Warszawa / Ursynów

zdobienia paznokci - Urysynów / Warszawa

Kosmetyczka z salonu przy ulicy Nugat 9 na Ursynowie (blisko stacji metra Imielin), zaprasza na Manicure i Pedicure. Wasze paznokcie w połączeniu z właściwą profesjonalną opieką rąk i nóg, to nie tylko ładny wygląd, a także rozwiązanie dla takich problemów jak: suche skórki, wrastanie paznokci, ich łamliwość i rozdwajanie, a nawet występowanie zakażeń grzybiczych w początkowym stadium. Zadbamy o Wasze dłonie i stopy, doskonale wiemy że są one wizytówką. Manicure i pedicure to nie tylko malowanie paznokci, jak myślą niektórzy, ale cały wachlarz czynności pielęgnacyjnych całość, które wykonujemy perfekcyjnie.

Narzędzia do manicure sterylizowane w autoklawie.

GALERIA WYKONANYCH PRAC{tab Dla czego Biosphere}

Powierz swoje dłonie i stopy specjalistom z bogatym doświadczeniem. Wykonując zabiegi na dłoniach i stopach w domu, możecie popełnić wiele poważnych błędów, które doprowadzą do nieprzyjemnych konsekwencji lub nawet do chorób paznokci lub też cery.

W naszym salonie, zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonalą swoje umiejętności przez cały czas, biorąc udział w szkoleniach i konkursach. Ich wiedza i zdolności potwierdzone są dyplomami i certyfikatami. W naszym salonie piękności używamy narzędzi jednorazowych i takich które zapewnią ochronę przed zakażeniami i chorobami, dbamy o jakość naszych usług, wygodę i zdrowie Klienta.

Niektórzy z Was wolą klasyczny manicure, a niektórzy ekstrawagancki lub też niezwykłe realizacje. Uwzględnimy każdą Waszą propozycję, doradzimy zgodnie z naszą wiedzą i nowymi trendami.

{tab Cena|active|grey}

{module cennik - 12 - MANICURE i PEDICURE}

{tab SZKOLENIA}

Szkolenia z najnowszych technik zdobienia paznokci.

szkolenia
szkolenia

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy poszukują szkolenia z zakresu zdobienia paznokci, Marina będzie najlepszą inspiracją i nauczycielem. Zdjęcia paznokci można obejrzeć na Facebook: Nail Art Marina Batycka

{tab Kto Wykonuje}

{module Nasz personel - Marina Batycka }

{/tabs}

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Wykonać rezerwacje lub zadać pytanie można przez telefon lub przez e-mail.