pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Prezentacja SPA

{article video prezentacja naszego Spa off}[text]{/article}

Fish pedicure - peeling rybkami na Ursynowie

Fish Spa na Ursynowie, Piling rybkami w Warszawie

Zabieg Fish SPA to naturalny peeling dla Twoich stóp i dłoni. Chcielibyście spróbować pedicure robionego przez… rybki? To niezwykle przyjemny zabieg, bardzo popularny na Zachodzie. W Warszawie dostępny jest właśnie u nas. Rybki Garra Rufa delikatnie i skutecznie usuną Wasz martwy lub zniszczony naskórek. Dobrze wpłynie to na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Poprzez stymulację rybek poprawi się też Wasze samopoczucie. Gorąco polecamy! W pierwszej kolejności stopy są dokładnie myte płynami niezawierającymi szkodliwych dla rybek substancji chemicznych i wycierane delikatnym ręcznikiem. Następnie siada na wygodnym siedzisku i wkłada stopy do specjalnego akwarium, w którym znajdują się setki małych rybek, a one natychmiast zabierają się do pracy, usuwając za pomocą przyssawek martwy naskórek, nie naruszając przy tym zdrowej skóry. Podczas zabiegu odczuwalny jest przyjemny mikromasaż, który usprawnia krążenie, odpręża, usuwa zmęczenie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż rybki nie posiadają zębów, a jedynie przyssawki. U osób szczególnie wrażliwych może wywołać napady śmiechu, ponieważ rybki podczas swojej "pracy" łaskoczą. Zabieg Fish Pedicure jest najdoskonalszym, najbezpieczniejszym i najdelikatniejszym, a przede wszystkim naturalnym sposobem na peeling stóp. Dzięki niemu stopy stają się nie tylko ładniejsze, ale także zdrowsze, gładsze, mniej zmęczone i narażone na otarcia.

{tab Wskazania}

Zabieg zapewni Państwu delikatny peeling skóry stóp. Poprawiając przy tym jej ukrwienie, sprawiając że stanie się lepiej odżywiona i zdrowsza. Bardzo ważną informacją jest fakt, iż rybki wydzielają niezwykle przydatny enzym – DITRANOL, który działa na komórki skóry stymulująco, wspomagając jej regenerację i odbudowę.

{tab Bezpieczeństwo}

Zabieg Fish SPA jest w 100% bezpieczny i zdrowy! Woda w akwariach jest non stop filtrowana na trzy sposoby: mechaniczny, biologiczny oraz za pomocą lampy UV C, co zapewnia likwidację do 99,9% wszystkich drobnoustrojów, jednoczenie zapewniając rybkom bezpieczne dla nich środowisko. Rybki pochodzą z legalnych hodowli, są przebadane i zdrowe, woda w której pływają jest całodobowo całkowicie przefiltrowana wiele razy. Stanowisko do mycia stóp przed zabiegiem jest każdorazowo dokładnie myte oraz dezynfekowane. Woda w naszych akwariach jest dużo bezpieczniejsza niż w publicznych basenach i miejskich wodociągach. Przez 3 lata funkcjonowania stanowiska Fish SPA mieliśmy samych zadowolonych klientów. Zapraszamy na zabiegi!

{tab Przeciwwskazania}

  • nosicielstwo chorób zakaźnych krwi
  • rozrusznik serca
  • uszkodzony naskórek stóp ( otarcia, pęknięcia, rany )
  • grzybica skóry stóp i paznokci
  • wydepilowane woskiem nogi 24h przed zabiegiem
  • stopa cukrzycowa
  • inne choroby obniżające naturalną odporność organizmu

{tab Cena|active|grey}

Cennik zabiegu FISH PEDICURE

 
129 Fish spa 30 min. 40 zł.
130 Fish spa + masaż stóp od 50 min. 80 zł.

{tab Kto Wykonuje}

{module Nasz personel - Małgorzata Pozaroszczyk}

{/tabs}

Fish pedicure w Biosphere

{article youtube - video fish spa - on }{text}{/article}

Fish Spa

Prezentacja SPA

{article video prezentacja naszego Spa off}[text]{/article}

Certyfikaty