pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Zabiegi IMAGE SkinCare

zabiegi image skincare

Preparaty IMAGE SkinCare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Znajdują się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych kosmoceutyków. Pozbawione są parabenów, silikonów, barwników, dodatkowych zapachów. Bazą produktów jest organiczny aloes. Peelingi IMAGE SkinCare zostały stworzone tak by zawierały wszystkie substancje, których twoja wyjątkowa skóra potrzebuje. Począwszy od bazy w postaci Aloe Vera dostarczają niezbędnych substancji aby odmłodzić, rozjaśnić, wygładzić zmarszczki, nawilżyć, chronić, detoksykować oraz regenerować. Każdy z peelingów I PEEL jest „skrojony na miarę” twojej skóry, dzięki możliwości łączenia ich z linią I ENHANCE-wzmacniacze, co daje możliwość stworzenia indywidualnego programu kuracji. W połączeniu z synergicznie działającymi preparatami do pielęgnacji domowej, gwarantują niezrównane rezultaty w pielęgnacji lub naprawą konkretnych problemów skórnych.

 • I PEEL the Signature Lift – rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Dzięki unikalnemu połączeniu wysoko skoncentrowanej witaminy C, kwasu hialuronowego, enzymów i wyciągów roślinnych, natychmiastowo przywraca optymalne nawilżenie, stymuluje produkcję kolagenu oraz wygładza i rozświetla.
  • Zabieg rekomendowany dla skór odwodnionych, wrażliwych, z trądzikiem różowatym i rumieniem, zmęczonych, poszarzałych, osób palących, po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.
 • I PEEL Ormedic Lift – organiczny zabieg eksfoliacyjny, który zawiera kompleks enzymów roślinnych z dyni, papai, ananasa jak również komórki macierzyste oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur, intensywnie nawilża i stymuluje skórę do regeneracji oraz działa antyoksydacyjnie.
  • Zabieg rekomendowany dla wszystkich rodzajów skór, szczególnie wrażliwych, odwodnionych, osób palących, przemęczonych. Również dla kobiet w ciąży.
 • I PEEL Lightening Lift – zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzenia kuracji redukującej przebarwienia i zaburzenia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych oraz roślinnych wyciągów i enzymów o działaniu rozjaśniającym i nawilżającym.
  • Zabieg rekomendowany dla skór odwodnionych, z plamami po słonecznymi i nierównomiernym kolorytem skóry. Również jako zabieg bankietowy.
 • I PEEL Acne Lift / Beta Lift – zabiegi poprawiające stan skóry trądzikowej o różnym nasileniu. Oparte o działanie kwasu glikolowego i salicylowego z dodatkiem komórek macierzystych i wyciągów roślinnych łagodzących wrażliwą skórę trądzikową.
  • Zabiegi rekomendowane dla skór problematycznych, z trądzikiem o różnym nasileniu.
 • I PEEL Perfection Lift / Ekstra Strong Peel – wyjątkowa kompozycja alfa betahydroksykwasów oraz retinolu połączona z silnymi przeciwutleniaczami, peptydami korygującymi i komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnego. Najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację, ochronę ontyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja doskonale zwalcza zaawansowane zmiany pigmentacyjne, trądzikowe i oznaki starzenia się skóry.
  • Zabiegi rekomendowane dla skór z zaawansowanym procesem starzenia, zaburzoną pigmentacją, pozapalną nierówną powierzchnią naskórka oraz z trądzikiem.
 • O2 Lift – najnowszy przełomowy zabieg dotleniający i efektywnie przeciwdziałający starzeniu się skóry. Dzięki wprowadzeniu czystego tlenu, roślinnych komórek macierzystych, peptydów i enzymów roślinnych o wysokim stężeniu już po jednym zabiegu skóra jest silnie odświeżona, odmłodzona i odzyskuje swój blask.
 • Neck & Decollatage Lift – luksusowy zabieg napinający i maksymalnie odmładzający okolicę szyi i dekoltu. Technologia Vektorowa opatentowana przez markę Image SkinCare, dzięki której składniki aktywne takie jak: nutripeptydy i roślinne komórki macierzyste uwalniane są do skóry prz ez 48 godzin co pozwala na osiągnięcie rezultatów już po pierwszym zabiegu.
 • Iluminatig Facial – zabieg bankietowy, ekspresowe rozświetlenie i odświeżenie. Kompleksowy zabieg łączący innowacyjne technologie w rozjaśnianiu skóry bez podrażnień.