pn. - pt.: 11:00-20:00

sob.:11:00-16:00

Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11 mapa

tylko 6 minut od stacji metro Imielin

Zabiegi medyczne - MediDerma

zabiegi klapp cosmeticsMediDerma została założona w 1989r. przez dermatologa i naukowca GABRIELA SERRANO. Przyświecała mu idea: zapewnić rozwiązania dla wszystkich problemów skórnych, poprzez innowacje technologiczne i bliski kontakt z pacjentem. Mediderma jest pionierem w zastosowaniu nanotechnologii w produktach dermokosmetycznych i uzyskuje dotychczas nieosiągalne rezultaty w dostarczaniu substancji czynnych do najgłębszych warstw skóry.

  • DERMAPEN / mikronakłuwanie – DNA Ferulac

Nieinwazyjna terapia regeneracji i indukcji kolagenu w skórze.

Rewolucyjne urządzenie DERMAPEN / TURBO-Roller, pozwala na w prowadzenie substancji aktywnych, czynników wzrostu oraz kwasu DNA Recovery Peel lub Ferulac, za pomocą automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy jednorazowych pulsujących igiełek.
    Zabieg jest komfortowy dla pacjenta, zapewniając przy tym maksymalną precyzję i sterylność. Zabieg mikronakłuwania wykazuje złożone działanie. Obok zwiększenia przenikania transdermalnego, indywidualnie dobranych składników aktywnych, następuje naprawa macierzy skóry, dzięki pobudzeniu naturalnych mechanizmów naprawczych.
Wskazania: zmarszczki, fotostarzenie, rozszerzone pory, nieregularna pigmentacja, zwiotczenia, blizny.

  • Ferulac Peel to medyczny zabieg antyoksydacyjny najnowszej generacji, który łączy technologię NANOTECH z działaniem antyoksydacyjnych składników aktywnych, takich jak kwas ferulowy czy floretyna. Peelingi chemiczne działają, neutralizując wolne rodniki powodujące przedwczesne starzenie, ujednolicając koloryt skóry i stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co zmniejsza głębokość zmarszczek. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie młodsza, bardziej elastyczna i pełna blasku.
    NANOTECH to technologia bezpośredniego i selektywnego przenoszenia składników aktywnych w liposomach o nanometrycznym rozmiarze i bardzo dużej mocy wnikania wgłąb skóry.
  • DNA Recovery Peel to pierwszy medyczny peeling naprawiający uszkodzenia powodowane przez słońce, oparty na technologii NANOTECH. Odbudowuje uszkodzone DNA komórkowe, chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym,madziałanie przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Towszystko skutkuje przywróceniu młodości i kondycji skóry..

Cena

UsługaJednostkaCena
DERMAPEN / Mikronakłuwanie – DNA Ferulac - -
- twarz - 500 - 600 zł
- twarz + szyja - 650 - 750 zł
- oczy - 200 - 220 zł
- dłonie / do zabiegu innej okolicy - 350 zł /+150 zł
- szyja / dekolt - 450 zł / 700 zł
- szyja + dekolt - 800 zł / 900 zł
- twarz + szyja + dekolt - 1100 zł
Ferulac Peel – twarz / + szyja - 250 zł /+50 zł
DNA Recovery Peel – twarz / + szyja - 250 zł /+50 zł