/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
nasz zespół

Małgorzata Dec

Małgorzata Dec  Prezes Instytutu Biosphere

masażystka, terapeuta holistyczny

Założycielka Instytutu Zdrowia i Urody Biosphere, prezes firmy Pomoc Holistyczna, dyplomowana masażystka z 27-letnim doświadczeniem. Ukończyła kilkanaście profesjonalnych szkoleń zawodowych, specjalizuje się m.in. w hirudoterapii (leczenie pijawkami lekarskimi), radiestezji terapeutycznej, medycynie naturalnej i wielu innych dziedzinach wymagających nie tylko dogłębnej wiedzy, ale i doświadczenia. Jest ekspertem w różnorodnych technikach masażu. Masaż to jej pasja, dzięki której robi to, co kocha. Całe życie dokształca się zawodowo w wielu krajach świata. Uczyła się od najlepszych, ostatnio ukończyła szkolenie u Maestra Giorgio Miklaszewskiego w Centre of Massage w Rzymie. Dotyczyło ono zgłębienia jednego z najbardziej leczniczo-relaksujących na świecie masaży całego ciała. Na co dzień pomaga pacjentom dojść do formy i pełnego zdrowia. Do każdego ma podejście holistyczne.

Dominika Racinowska

Dominika Racinowska- masażystka, laseroterapia

W branży wellness od 10 lat. Specjalizuje się w masażach oraz zabiegach z użycia lasera medycznego E-light.

Edyta Szuk

EDYTA SZUK – kosmetolog z dwudziestoletnim doświadczeniem

Jestem kosmetologiem z ponad 20 letnim doświadczeniem które zdobywałam podczas pracy w renomowanych klinikach oraz poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach zarówno pogłębiających wiedzę jak i podnoszących kwalifikacje.
Specjalizuję się w Kosmetologii Japońskiej i Estetycznej Twarzy. Stale doskonalę swoje umiejętności i rozwijam ofertę gabinetu. Poprzez umiejętne połączenie najnowszych osiągnięć technologicznych i medycznych ze starożytną wiedzą i najbardziej zaawansowanymi technikami pielęgnacji japońskiej, uzyskuję ogromną radość i satysfakcję z efektów pracy oraz zadowolenia moich klientów.

Kamila Jachaccy Turecka

Kamila Jachaccy Turecka- dietetyczka

Kamila Jachacy-Turecka – założycielka Poradni Zdrowego Odżywiania – Dietetycznie Poprawni. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej: Akademia Medyczna) na kierunku: Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa dietetycznego zdobywała podczas praktyk w warszawskich placówkach medycznych, m.in. Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha. Jako członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych dotyczących dietetyki, jak i medycyny. Specjalizuje się w odchudzaniu, profilaktyce oraz dietoterapii chorób metabolicznych. Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Prywatnie mama dwójki uroczych dzieciaków. Pasjonatka gotowania i sztuki kulinarnej. W codziennej pracy inspiruje się kuchnią śródziemnomorską.

Julia Flys

Julia Flys ( Celebrity Nails) manicure, pedicure, podologia

Stylistka paznokci.Jej pasja to podologia.

Marina Batycka

Marina Batycka – Nail Art – zdobienia paznokci

Marina Batycka stylistka paznokci z 11 letnim doświadczeniem. Jej pasje to artystyczne stylizacje. Jest wielokrotną mistrzynią stylizacji paznokci, autorka publikacji w gazetach branżowych. Jest sędzią międzynarodowych mistrzostw. Dzięki bardzo dużej wrażliwości artystycznej wykonywane przez nią stylizacje paznokci są oryginalnymi dziełami sztuki. Używamy tylko najlepszych narzędzi, produktów i lakierów, które zapewniają najwyższą jakość usług. Jest również szkoleniowcem firmy Mollon Pro.

Uzyskała tytuł:

Grand Prix master
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3D tip – box
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in Master jewelry
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3 D Mix-media
2017 Ural Beauty Fest
Ekaterinburg, Russia

1st place in 3D Nail Art
2016 NAILPRO Competition
Katowice, Poland

1st place in Fantasy Nail Art
2015 Eastern Europe NAILPRO Competition
Sosnowiec, Poland

1st place in Nail Art
2015 Nail Competition
Belgrade, Serbia

2nd place in Poster Nail Art
2015 Nail Competition
Belgrade, Serbia

1st place in Nail Art
2014 XVII International Nail Art Championship
Gdansk, Poland

2nd place in Black & White 
2014 Beauty Forum Hybrid Manicure Championship
Warsaw, Poland

Ewa Cognac

Ewa Cognac- trycholog
Specjalistka branż farmaceutycznej i kosmetycznej oraz wieloletnia dyrektorka w międzynarodowych koncernach związanych z urodą i zdrowiem (Laboratoires UPSA, Bristol Myers Squibb, Pierre Fabre Dermocosmetique). Od 2007 roku związana z trychologią po wielu szkoleniach w kraju i we Włoszech. Szkoleniowiec w zakresie trychologii oraz technik aplikacji produktów. Brała udział w programie szkoleń dla nauczycieli fryzjerstwa prowadzonym przez , Monday Akademia Macieja Wróblewskiego i w szkoleniach dla Revlon oraz KaARAL. Wykładowca na TRYCHOLOGII KOSMETOLOGICZNEJ, w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jest też jednym z prelegentów podczas Kongresów Trychologicznych oraz targów kosmetycznych i fryzjerskich: Beauty Forum . Jako trycholog, konsultuje w kilku gabinetach w Warszawie (Sharley, Gabinet Lekarski Witold Palasik, DormioMed…). Współpracuje z wieloma lekarzami między innymi z dr Haliną Brodecką w Kielcach. Udziela konsultacji merytorycznych i publikuje artykuły na łamach prasy branżowej i mass Media.
Trychologia jest nową, wchodzącą na rynek dziedziną na pograniczu medycyny, fryzjerstwa i kosmetyki. Trychologia Zajmuje się problemami skóry głowy i włosów. Przy pomocy mikrokamery oceniamy stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn problemów, jeżeli występują (wypadanie włosów, łysienie plackowate, łupież, „tłuste włosy”, ciemieniucha). Dzięki nim możemy antycypować pojawienie się problemów. Są też bardzo pomocne w profilaktyce: dobranie odpowiedniej pielęgnacji, ochrona skóry głowy przy zabiegach chemicznych. Należy pamiętać że włosy są odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Aby włos był w dobrej formie należy wyeliminować przyczynę jego złej kondycji i odpowiednio pielęgnować skórę głowy i mieszki włosowe. Reszta to już „makijaż”. Zabiegi trychologiczne nie czynią cudów, ale właściwa pielęgnacja w dużym stopniu zapewnia włosom dobrą kondycję a w połączeniu z odpowiednią terapią medyczną pomaga pozbyć się uciążliwych problemów. Zabiegi te mogą być przeprowadzane w gabinetach trychologicznych jak i w domu. Trychologia jest także kuracją wspomagającą leczenie (we współpracy z lekarzem) schorzeń takich jak: łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, ciemieniucha, nadmierne wypadanie włosów.
Piękne włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy i mieszków włosowych w dobrej formie. Trychokuracje pielęgnują nie tylko włosy i skórę głowy ale również odżywiają mieszki włosowe. Polegają na: • dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy (peeling), • umyciu skóry głowy i włosów odpowiednim szamponem (szampon, o delikatnym podłożu myjącym, dobieramy zawsze do skóry głowy), • pobudzeniu mikrokrążenia (w celu ułatwienia transportu niezbędnych substancji do mieszków), • dostarczeniu substancji wzmacniających do mieszków włosowych (składników odżywczych, regenerujących i blokerów DHT), • pielęgnacji skóry głowy (zmniejszenie łojotoku, nawilżenie, ukojenie), • pielęgnacji włosów (kosmetyki ułatwiające rozczesywanie, dyscyplinujące, • ochronie skóry głowy i włosów (ochrona włosów agresywnymi czynnikami środowiska, gorącym powietrzem z suszarki, szkodliwym działaniem farby zarówno na włosy jak i skórę). Trychokuracje stosujemy zarówno w profilaktyce jak i przy istniejących problemach.

Leszek Waniek

Leszek Waniek Akupunkturzysta, Refleksolog

Leszek Waniek jest doświadczonym terapeutą, który prowadzi praktykę od 2009 roku. Jest absolwentem Avicena Institute (Niemcy, Francja) i Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ukończył również Międzynarodową Akademię Refleksologii i Terapii Meridianowych w Warszawie. Doświadczenie zdobywał praktykując w gabinecie Caitlin Donovan (USA, Warszawa), która zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z płodnością, wspierania procedur InVitro. Odbył też staż w Free Clinic w Katmandu w Nepalu. Cały czas pogłębia wiedzę u nauczycieli m.in.z Chin, Izraela, Wielkiej Brytanii. Celem jego pracy terapeutycznej jest jak najszybszy powrót chorego do zdrowia. W czasie wizyty oprócz zabiegu osoba otrzymuje również zalecenia dotyczące odżywiania, stylu życia (godziny snu, aktywność fizyczna itp.). W terapii stosuje akupunkturę, masaż, bańki, moksę oraz refleksologię.

Osteopata, Kinezjolog

Osteopata, Kinezjolog, specjalista medycyny naturalnej