/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
pakiet odchudzający
Masaż Hawajski Lomi Lomi
Pakiet odchudzający obejmuje.poradę dietetyka z opracowaniem diety.Opiekę psychodietetyka. Zabiegi z użyciem maszyn modelujących, peelingi i zabiegi odchudzające na ciało,  sesję lamp modelujących. Masaże odchudzające, sportowe. Wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dodatkowo współpraca z trenerem personalnym i ustalenie odpowiednich ćwiczeń pod nadzorem dietetyka, psychodietetyka, psychobiologa, fizjoterapeuty i rehabilitanta.

U nas płacisz za efekt.

Coś więcej niż utrata zbędnych kilogramów

Z nami zrozumiesz potrzeby swojego organizmu w poszczególnych fazach życia, będziesz mógł dostarczyć mu odpowiedniego “paliwa” i zapobiec ewentualnym problemom. Po zakończeniu naszej diety nareszcie będziesz wiedzieć co jeść, aby zachować zdrowie i atrakcyjną sylwetkę na lata. Nam naprawdę zależy na tym, by ludzie byli zdrowsi, a najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu jest właściwe odżywianie.Poprzez działanie dietetyka,urządzeń i masaży jakie mamy jesteś w stanie osiągnąć zwycięstwo.

Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Kamila Jachaccy Turecka​

Dietetyczka
Cena

Numer Oferty 040

Pakiet odchudzający
Pakiet odchudzający

Czas trwania: od 60 min.

dobór odpowiednich zabiegów

Numer Oferty 040

Pakiet odchudzający
Pakiet odchudzający

Czas trwania od 60 min.

10 zabiegów +porady dietetyka

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem