/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Klawiterapia
Klawiterapia jest połączona z akupunkturą i refleksoterapią. Wykorzystuje się do tego, tzw. klawiki, piny zaostrzone magnesy. Wygląda jak gwózdz. Zabieg polega na pobudzeniu układu nerwowego poprzez odpowiednią stymulację. Pobudza on cały organizm mięśniowy, limfatyczny, stawowy i kostny.Zabieg te regeneruje, relaksuje i naprawia receptory nerwowe Skuteczność pinoterapii jest potwierdzona przez lekarzy neurologów.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Po wywiadzie z pacjentem.Kładziemy lub sadzamy odpowiednio osobę..Zabieg polega na stymulacji ciała 14 pinami trzymanymi w obu dłoniach.Nie naruszona zostaje warstwa naskórka.Zabieg jest wykonywany poprzez odpowiedni ucisk i powtórzenie jego kilkukrotnie .

W zabiegach klawiterapii używa się 14 klawików, trzymanych po 7 w każdej ręce. Pomiędzy klawikami zachowuje się pięciomilimetrowe odstępy. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze, uciskając określone punkty energetyczne. Klawiki wykonywane są w ten sposób, aby podczas zabiegu nie naruszać warstwy naskórka. Zabieg kalwiterapii powinien być długotrwały i wykonywany kilka dni z rzędu. Można go przeprowadzić zarówno samodzielnie, jak również korzystając z doświadczenia wyspecjalizowanego fizjoterapeuty. Ucisk powinien trwać kilka sekund i być kilkukrotnie powtórzony.

Cena

Numer Oferty 040

Klawiterapia
Klawiterapia

Czas trwania: 50 min.

1 zabieg

Numer Oferty 040

Klawiterapia
Klawiterapia

Czas trwania: 50 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem