/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Truskawkowy zabieg ujędrniający
Dary natury są zbawienne dla naszego organizmu. Mamy zioła,które zniewalają zapachem,czekoladę której magnez jest niezbędnym składnikiem .Mamy również owoce jednym z tych owoców jest mała piękna soczysta truskawka. Zawiera mnóstwo składników ,które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie jak i urodę. Zawarte w niej witaminy a w szczególności duża dawka witaminy C poprawi gęstość i elastyczność skóry .Poprzez syntezę kolagenu zwiększy się gęstość skóry właściwej co spowoduje ,że będziesz jedwabiście gładka. Mikroelementy ,flawonoidy,polifenole i kwasy organiczne odpowiednio nawilżą i odżywią Twoje ciało. Poprzez zapach truskawek przeniesiesz się do przytulnego lata podgrzana leżanka sprawi,ze poczujesz promienie słońca na swoim pachnącym ciele a masujące dłonie ukoją zmysły każdego. Poczujesz się błogo a relaksująca muzyka wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 040

Zabieg truskawkowy
Zabieg truskawkowy

Czas trwania 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 040

Zabieg truskawkowy
Zabieg truskawkowy

Czas trwania 60 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem