/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Zabieg Czekoladowy
Wszyscy znamy wartości odżywcze czekolady. Jest wraz z miodem napojem bogów. Ma zbawienny wpływ na psychikę. Zawiera antydepresanty pobudzają do produkcji endorfiny tzw hormony szczęścia. Ten ekskluzywny zabieg przeniesie Cię w krainę szczęścia. Nie tylko zniewoli zapachem ale odpowiednio odżywi nasze ciało. Ziarna kakao zawierają flawonoidy, które nie tylko bronią nas starzeniem, ujędrniają, wygładzają i nawilżają naszą skórę. Kakao zawiera witaminy i mikro makro elementy. Nasza ceremonię zaczynamy od rozgrzania prawdziwej czekolady następnie nanosimy ją na skórę delikatnie masując a Ty poczujesz się wyjątkowo. Dodatkiem będzie gorąca czekolada do picia aby dostarczyć smakowitej rozkoszy.
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 040

Zabieg Czekoladowy
Zabieg Czekoladowy

Czas trwania 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 040

Zabieg Czekoladowy
Zabieg Czekoladowy

Czas trwania 60 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem