/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaż aromaterapeutyczny

Aromaterapia jest znana z dawnych czasów. Kto z nas nie zna mocy eukaliptusa, lawendy, geranium. Olejki dostarczając się do krążenia, odnawia i pobudzają nasz organizm. Jest to masaż w 100% naturalny. Leczy i relaksuje. Zniewala nie tylko zapachem ale właściwościami leczniczymi. Wspomaga detoksykację, dotlenia usprawniając tym samym krążenie limfy.

Za pomocą olejków eterycznych poczujesz moc dotyku połączony niesamowitymi właściwościami aromaterapii. Skóra bardzo łatwo wchłania olejki podczas masowania do układu krążenia.

Mieszanka musi być odpowiednio dobrana i całkowicie zaakceptowana przez pacjenta. Masaż pozwoli Ci się zrelaksować i odprężyć przyniesie ulgę w stresie. Zapach zniewoli każdego a magiczna moc olejków w układzie limfatycznym będzie działać cuda. Przed masażem terapeuta przeprowadza wywiad aby odpowiednio skomponować mieszankę sprawdza test alergiczny czy pacjent nie jest uczulony na dany preparat. Następnie masujemy technikami relaksującymi. Mamy tu specjalne autorskie techniki. Poczujesz się jak w raju. W czym mamy przewagę nad innymi salonami. Olejki do aromaterapii jako jedyni w Polsce mamy ekologiczne, które posiadają certyfikaty unijne i medyczne.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 040

Masaż aromaterapeutyczny
Masaż aromaterapeutyczny

Czas trwania: 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 040

Masaż aromaterapeutyczny
Masaż aromaterapeutyczny

Czas trwania: 60 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem