Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphera zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903

Masaż dla dwojga w SPA

oferta na masaż dla dwojga
Chcesz spędzić miło i przyjemnie czas z ukochaną osobą, przyjacielem. Podaruj mu prezent. Masaż dla dwojga jest prowadzony w jednym pokoju na dwóch oddzielnych (ale obok siebie) podgrzanych łóżkach. W blasku świec masuje się równocześnie dwie osoby. Techniki masażu są tak wyjątkowe, że poczujecie się jak w raju. Ten magiczny czas spędzicie w niezapomnianych chwilach.

Masaż dla dwojga to nabierająca popularności, wybierany coraz częściej przez naszych Klientów sposób na masaż. Wiemy, że może to być idealny prezent jako niestandardowy pomysł na niezapomnianą randkę, walentynkę, waszą rocznicę ślubu oraz sposób na spędzenia czasu z przyjacielem lub przyjaciółką.

Na czym polega bajkowy masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga polega na wprowadzeniu w relaksujący nastrój i wyciszeniu pacjenta, co pozwala nawiązać parom wyjątkowe więzi. Masaż dla par to rodzaj masażu wykonywany w tym samym pokoju na dwóch oddzielnych podgrzanych łóżkach przez dwóch masażystów. Skontaktuj się z nami jeżeli szukasz niezapomnianych chwil z partnerem!

Dla kogo skierowana usługa masażu dla par

Nasz masaż skierowany jest dla osób które szukają niestandardowego pomysłu na randkę, walentynkowy prezent lub też rocznice ślubu. Masaż jest również polecany dla osób szukających możliwość rozmowy w relaksacyjnych warunkach z przyjaciółką lub przyjacielem. Co zyskujesz Ty i Twój partner lub partnerka Pacjent zyskuje polepszenie więzi emocjonalnych z partnerem, dodatkowo poczucie relaksu w całym ciele oraz rozluźnione mięśnie.
Zaufaj nam i poznaj nasze sposoby na walentynkowy prezent

Nasz masaż jest wyjątkowy, z tych o to powodów

Mamy ponad 28 lat doświadczenia w masowaniu. Liczne nagrody i wyróżnienia. Posiadamy podgrzewane łózka, potrafimy stworzyć nastrój na twoje życzenie, czy to ma być relaksacyjna wizyta, czy romantyczna, czy też biznesowa, a może spotkanie tylko na pogaduszki.
Zwracamy dużą uwagę na kwestie związane z higieną.

Masaż przebiega w następujący sposób

Masaż rozpoczynamy gładząc ciało ciepłymi ręcznikami a następnie przechodzimy do magii. Na koniec masażu dostajecie lampkę wytrawnego wina, i małą przekąskę.
Przyjdź a się przekonasz. Naprawdę warto.
Chcesz zarezerwować termin masażu, lub masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas!
Cena masażu jest zgodna z cennikiem i podana jest na końcu tej strony. Czas trwania może być wydłużony, po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem.
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 014

Masaż dla dwojga
Masaż dla dwojga

Czas trwania: 70 min.

1 zabieg – para

Numer Oferty 014

Masaż dla dwojga
Masaż dla dwojga

Czas trwania: 70 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem

Dodatkowa informacja:

Zapraszamy na dobry masaż we dwoje w SPA salonie Biosphera

Warto nas odwiedzić jeżeli planujesz romantyczny masaż dla pary lub relaksujące spotkanie. W naszym zespole pracują tylko wykwalifikowane masażyści, z wieloletnim doświadczeniem (ponad 28 lat) i pracujących również w innych technikach masażu: sportowym, leczniczy i wielu innych. Nasz Salon Spa jako masaż we dwoje poleca masaż relaksacyjny, dzięki któremu pacjenci są rozluźnieni i zrelaksowani. Nasza umiejętna praca rąk i wiedza, to gwarancja wspaniałej formy odpoczynku i regeneracji.

Zapewniamy wam przyjemną atmosferę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.

Klient może wybierać, czy masaż dla par będzie odbywać się w intymnej, romantycznej atmosferze lub też w warunkach sprzyjających spędzaniu wspólnemu czasu przy rozmowie. Specyfika usługi w pojęciu masażu dla par nawiązuje do masażu relaksacyjnego oraz odprężającego, które oferują osobom masowanym przyjemne, nie zapomniane doznania. Relaksacyjny masaż, różni się od pozostałych masaży, tym że, ten masaż nie powoduje bólów oraz dyskomfortu z powodu leczenia dolegliwości bólowych i przede wszystkim nie zalicza się go do masaży męczących. Podstawowym zadaniem, przede wszystkim, jest wyciszenie i rozluźnienie mięśni oraz całego ciała.

Zadzwoń
Jak dojechać