/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaż Lomi Lomi
Masaż Hawajski Lomi Lomi

To starożytny system praktykowany przez uzdrowicieli z wysp Polinezji i Hawajów. Ceremonia służyła duchowemu oczyszczeniu i pomagała człowiekowi w przełomowym momencie życia.

Jest to wyjątkowy i piękny masaż całego ciała (z wyjątkiem obszarów intymnych) wykonywany głównie przedramionami. charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Działa rozluźniająco na mięśnie, ale i usuwa emocjonalne blokady i napięcia. Bardzo głęboko relaksuje i odpręża, przywraca wewnętrzną harmonię i równowagę.

To masaż całościowy w pełnym znaczeniu tego słowa. Uzdrawia ciało i duszę. Oddziałuje jednocześnie na wszystkie sfery – cielesną, umysłową i duchową. Na poziomie fizycznym działa przez efekt przepychania krwi i limfy, doskonale odtruwa organizm z toksyn, poprawia krążenie, uelastycznia stawy, działa odmładzająco i odchudzająco, poprawia stan skóry. Na poziomie mentalnym – wprowadza głęboki spokój do umysłu, daje dobrą energię. Na poziomie emocjonalno – uczuciowym – wycisza negatywne emocje, pomaga zaakceptować siebie. Na poziomie duchowym – pomaga odnaleźć swoje centrum, znaleźć w głębi siebie odpowiedzi na najważniejsze pytania.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 040

Masaż Lomi Lomi
Masaż Lomi Lomi

Czas trwania: 90 min.

1 zabieg

Numer Oferty 040

Masaż Lomi Lomi
Masaż Lomi Lomi

Czas trwania: 90 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem