/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaż Miodem
Masaż miodem znany jest od dawnych czasów. Stosowany był w Chinach i w Tybecie. Ta stara słowiańska metoda oczyszcza nasz organizm z toksyn. Usuwa zrogowaciały naskórek co przyspiesza krążenie. Wszyscy wiemy o wartościach miodu zawiera on mnóstwo aminokwasów, witamin, makro i mikro elementów dzięki temu nie tylko odtoksycznia organizm ale wygładza i poprawia wygląd skóry. Dostarcza nam wartości odżywcze głęboko do skóry dzięki temu ciało staje się jedwabiście gładkie. Jest to intensywna technika, która polega na wklepaniu miodu w skórę pacjenta. Masaż może być nieco bolesny. Wykwalifikowany terapeuta pozna miejsca chore na ciele pacjenta. Miejsca chore będą miały klejąca substancje a w miejscach zdrowych miód pozostanie wchłonięty.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

CenNIK

Numer Oferty 003

Masaż miodem
Masaż miodem

Czas trwania: 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 003a

Masaż miodem
Masaż miodem

Czas trwania: 60 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem