/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaż odchudzający
Masaż odchudzający jest sprawdzonym i efektywnym sposobem na pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wraz z odpowiednio dobraną dietą, aktywnością fizyczną zdziała cuda. Tłuszcz gromadzi się w rożnych miejscach: brzuch, pośladki, uda a nawet plecy. Dlatego najlepiej zrobić masaż całego ciała. Nasi terapeuci łączą techniki i lata praktyk czynią, że masaż jest bardzo skuteczny. Po pierwszym masażu już widać efekty. Nasze techniki i odpowiednio dobrane olejki gwarantują trwałe efekty. U nas zajmujemy się kompleksowo problemem odchudzania. Dobieramy diety, ćwiczenia odpowiednio do zdrowia pacjenta. Posiadamy również specjalne programy odchudzające pod kontrolą fachowca. Zaufaj nam działamy cuda. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Gdy potrzeba łączymy masaż z bańką chińską, drenażem limfatycznym, specjalistycznymi urządzeniami jak również ćwiczeniami w podciśnieniu. U nas liczą się tylko długotrwałe efekty i zadowolenie Klienta.
Masaż odchudzający jest jedną z odmian masażu klasycznego. Efekt modelowania sylwetki można uzyskać dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu w obwodach może ubyć kilka centymetrów. Jednak, bez połączenia zabiegów ze zdrowo zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną, nie osiągnie się odpowiednich rezultatów. Dlatego tak ważne u nas jest działanie kompleksowe. Wraz z psychoterapią.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cennik

Numer Oferty 020

Masaż odchudzający modeling
Masaż odchudzający modeling

Czas trwania: 120 min.

1 zabieg

Numer Oferty 022

Masaż odchudzający
Masaż odchudzający

Czas trwania: 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem