/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaż świecą
W dobie cywilizacji żyjemy w ciągłym tempie i stresie. Dlatego trzeba chociaż na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego i skorzystać z ceremonii masażu świecą .Historia tego masażu sięga krajów Orientu. Jest to sposób na znakomite odprężenie i głęboki relaks. Rytuał ten wykonuje się ciepłym olejem ze świecy, która jest w 100% naturalna. Składa się z olejów awokado, jojoba, makadamii, masło shea, witamin i olejków eterycznych. Masaż nie powoduje poparzeń. Zapewnia rozluźnienie, skóra staje się nawilżona, gładka i przepięknie pachnie. Podaruj sobie odrobinę luksusu.
Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

CenNIK

Numer Oferty 007

Masaż świecą
Masaż świecą

Czas trwania: 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 007a

Masaż świecą
Masaż świecą

Czas trwania: 60 min.

10 zabiegów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem