/******* Do not edit this file ******* Simple Custom CSS and JS - by Silkypress.com Saved: Feb 10 2020 | 11:09:28 */ h1, H2, h3, h4, h5, h6 {font-weight: 300; text-align:center;} h1, H2 {color:#bf8200;} h1 {font-size: 37px; text-transform: uppercase; }

Biosphere

Na główną stronę - Instytut Biosphere - LOGO
Na główną stronę - Instytut Biosphere

Profesjonalny zespół Instytutu Biosphere zadba o Twoje zdrowie, ciało, ducha i urodę

 Zapisy:

Masaże i holistyka: 795 533 955
Kosmetyka: 602 221 001
Manicure, Pedicure, Wizaż: 733 382 903
Masaże żywiołów (4 Rytuały)

Ta praktyka wywodzi się z Tybetu.Terapeuta sprawdza w swoim wywiadzie jakiego żywiołu jest deficyt Dobieramy odpowiedni rytuał (wody,powietrza,ognia,ziemi )

Rytuał wody
Gdy mamy za mało wody w organizmie robimy zabieg wodno nawilżający. Przy zabiegu wypijamy 3 szklanki wody. Masaż wykonujemy w dwóch fazach

  1. Rytmiczny masaż pod prysznicem z użyciem naturalnych gąbek z morza Martwego.
  2. Masaż z użyciem masek nawilżających . Techniki wykonujemy na mocno rozgrzanym łóżku.

Rytuał powietrza
Żywioł powietrza wykonujemy zabieg z użyciem tlenoterapii. Skupiamy uwagę na dotlenieniu i rozszerzeniu pojemności płuc. Masaże wykonujemy głownie na meridianach odpowiadających za dotlenienie organizmu jak również obręczy górnej.

Rytuał ognia.
Żywioł ognia ten masaż wykonujemy zapalonymi ręcznikami. Na wstępie wcieramy w ciało odpowiednio dobraną aromaterapię ziołową.  Następnie układamy nasączone mieszanką ziół mokre ręczniki. Na górną warstwę nakładamy mokre ręczniki, nasączone medycznym spirytusem i zapala. Zabieg jest całkowicie bezpieczny pacjent odczuwa ciepło jakby był w saunie. Wywołuje przyjemny dreszczyk emocji. Wszystko w blasku świec. Po seansie następuje poprawa nastroju i skóry.

Rytuał ziemi
Do celów leczniczych używamy glinki zielonej, która jest pozyskiwana z głębokich pokładów i popiołów wulkanicznych tudzież są wydobywane z dużych rozlewisk wodnych. Skład maski przygotowanej przez nas zawiera:
krzemionka 55,47%
tlenek glinu 18,64%
tlenek żelaza 6,35%
tlenek magnezu 4,01%
tlenek potasu 3,66%
tlenek manganu 0,15%
tlenek wapnia 1,93%
Glinka z pyłem po zmieszaniu z wodą zaczyna on wytwarzać ujemnie naładowane pole elektromagnetyczne, które wykazuje się silnym działaniem na dodatnio naładowane toksyny i szkodliwe mikroorganizmy. Ta właściwość czyni glinkę zieloną niezwykle cennym preparatem stosowanym w medycynie naturalnej.

Wszystkie rytuały są wzbogacone wibracjami mis tybetańskich, które wnikają w ciało, wprowadzając człowieka w stan harmonii i głębokiego odprężenia.

Wskazania
Przeciwwskazania
Przygotowanie do Zabiegu
Terapeuta ustala ilość zabiegów i w jakim odstępie mają być zrobione. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy wypić szklankę wody. Przez cały dzień po zabiegu dużo pijemy, ponieważ uwolnione toksyny muszą wydostać się z organizmu.
Jak wygląda wizyta

Masażysta przeprowadza wywiad z pacjentem następnie ustala odpowiednią dla niego terapię. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu który nas rozluźni. Nigdy nie można sprawiać mocnego bólu, przynosi on odwrotny skutek mianowicie napięcie mięśni co nie przynosi nam oczekiwanego efektu a nawet może zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest tu profesjonalizm. 

MASAŻ WYKONYWANY JEST NA PODGRZEWANYM ŁÓŻKU

Do Każdego masażu dodajemy w GRATISIE  seans z użyciem lampy  świetlnej  ,która wytwarza Witaminę D3.

Kto wykonuje

Małgorzata Dec

Dyplomowana masażystka z 28 letnim doświadczeniem.

Cena

Numer Oferty 039

Masaż żywiołów
Masaż żywiołów

Czas trwania: 60 min.

1 zabieg

Numer Oferty 039a

Masaż żywiołów
Masaż żywiołów

Czas trwania: 60 min.

4 rytuały żywiołów

Numer Oferty 101

Vaucher
Vaucher

Termin ważności: 6 miesięcy

Ilość zabiegów zgodnie z cennikiem